Views Reveal - Views Vanilla JavaScript Reveal (VVJR) (1.0.8) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Default
vi: Mặc định

en: Dimensions
vi: Kích thước

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Fade
vi: Mờ

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Zoom
vi: Thu/Phóng

en: Click
vi: Nhấn

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Unique ID
vi: ID duy nhất
