Views Vanilla JavaScript Slideshow (VVJS) (1.0.2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: None
hy: Ոչ մի

en: Top
hy: Վերև

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Left
hy: Ձախ
