Views Slideshow - Views Vanilla JavaScript Slideshow (VVJS) (1.0.21) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Slideshow
km: បញ្ចាំង​ស្លាយ

en: None
km: គ្មាន

en: Top
km: កំពូល

en: Bottom
km: បាត

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ
