Views Slideshow - Views Vanilla JavaScript Slideshow (VVJS) (1.0.21) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Slideshow
kn: ಜಾರುಫಲಕ ಪ್ರದರ್ಶನ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Bottom
kn: ಕೆಳ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Advanced Options
kn: ಪ್ರೌಢ ಆಯ್ಕೆಗಳು

en: Zoom
kn: ಹಿಗ್ಗಿಸು

en: Numbers
kn: ಸಂಖ್ಯೆಗಳು
