Views Slideshow - Views Vanilla JavaScript Slideshow (VVJS) (1.0.22) - en to de translation catalogue (24 entries)

en: None
de: Keine

en: Top
de: Oben

en: Views
de: Ansichten

en: Bottom
de: Unten

en: Middle
de: Mitte

en: Left
de: Links

en: Right
de: Rechts

en: Fade
de: Überblenden

en: Full Width
de: Vollständige Breite

en: Display Options
de: Darstellungseinstellungen

en: Advanced Options
de: Erweiterte Optionen

en: Bottom Left
de: Unten links

en: Bottom Right
de: Unten rechts

en: Top Left
de: Oben links

en: Top Right
de: Oben rechts

en: Numbers
de: Ziffern

en: Top Middle
de: Oben Mitte

en: Bottom Middle
de: Unten Mitte

en: Animation type
de: Animationstyp

en: Layout Settings
de: Layout Einstellungen

en: Dots
de: Punkte

en: Unique identifier
de: Eindeutige ID

en: Arrow position
de: Pfeilposition

en: Show play/pause button
de: Play/Pause-Button anzeigen
