Views Slideshow - Views Vanilla JavaScript Slideshow (VVJS) (1.0.22) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: None
ro: Nimic

en: Top
ro: Sus

en: Views
ro: Vizualizări

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Display Options
ro: Opțiuni de afișare
