Views Slideshow - Views Vanilla JavaScript Slideshow (VVJS) (1.0.23) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Slideshow
ar: عرض الشرائح

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: None
ar: لا شيء

en: Default
ar: الافتراضي

en: Top
ar: الأعلى

en: Views
ar: الرؤى

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Items per page
ar: العناصر لكل صفحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Featured Articles
ar: أبرز المقالات
