Views Slideshow - Views Vanilla JavaScript Slideshow (VVJS) (1.0.23) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Reset
bg: Рестартирай

en: None
bg: Не

en: Default
bg: По подразбиране

en: Top
bg: Връх

en: Views
bg: Изгледи

en: Bottom
bg: Дъно

en: Right
bg: Дясно

en: Apply
bg: Търси
