Views Slideshow - Views Vanilla JavaScript Slideshow (VVJS) (1.0.23) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Slideshow
ca: Presentació

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: Default
ca: Per defecte

en: Top
ca: Part superior

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Advanced Options
ca: Opcions avançades

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -
