Views Slideshow - Views Vanilla JavaScript Slideshow (VVJS) (1.0.23) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: None
cs: Žádné

en: Default
cs: Výchozí

en: Top
cs: Nahoru

en: Bottom
cs: Dole

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Display Options
cs: Možnosti zobrazení

en: Advanced Options
cs: Pokročilé volby

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně
