Views Slideshow - Views Vanilla JavaScript Slideshow (VVJS) (1.0.23) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Slideshow
gu: સ્લાઇડ શો

en: None
gu: એકે નહિ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Bottom
gu: નીચે

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Apply
gu: લાગુ કરો
