Views Slideshow - Views Vanilla JavaScript Slideshow (VVJS) (1.0.23) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Slideshow
he: מצגת שקופיות

en: Reset
he: איתחול

en: None
he: ללא

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Top
he: עליון

en: Views
he: היבטים

en: Bottom
he: למטה

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Middle
he: אמצע

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Advanced Options
he: אופציות מתקדמות

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה
