Views Slideshow - Views Vanilla JavaScript Slideshow (VVJS) (1.0.23) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Slideshow
hy: Սլայդերի ցուցադրում

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Top
hy: Վերև

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Left
hy: Ձախ
