Views Slideshow - Views Vanilla JavaScript Slideshow (VVJS) (1.0.23) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Reset
jv: Baléknā

en: None
jv: Nihil

en: Default
jv: Gawan

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Views
jv: View

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Fade
jv: Bureng

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
