Views Slideshow - Views Vanilla JavaScript Slideshow (VVJS) (1.0.23) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Slideshow
lt: Skaidrių peržiūra

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Default
lt: Numatytasis

en: Top
lt: Viršus

en: Views
lt: Vaizdai

en: Bottom
lt: Apačia

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Middle
lt: Vidurinis

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
