Views Slideshow - Views Vanilla JavaScript Slideshow (VVJS) (1.0.23) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Slideshow
mr: चलचित्रे

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: None
mr: काहीच नाही

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Views
mr: याद्या

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
