Views Slideshow - Views Vanilla JavaScript Slideshow (VVJS) (1.0.23) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Slideshow
oc: Diaporama

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: None
oc: Pas cap

en: Default
oc: Per defaut

en: Top
oc: Naut

en: Views
oc: Vistas

en: Bottom
oc: Bas

en: Sort by
oc: Triar per

en: Middle
oc: Mitan

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Advanced Options
oc: Opcions avançadas

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Numbers
oc: Nombres
