Views Slideshow - Views Vanilla JavaScript Slideshow (VVJS) (1.0.23) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: None
ps: هېڅ يو

en: Default
ps: تلواله

en: Views
ps: ليدنې

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
