Views Slideshow - Views Vanilla JavaScript Slideshow (VVJS) (1.0.23) - en to ru translation catalogue (26 entries)

en: Slideshow
ru: Слайд-шоу

en: Reset
ru: Сбросить

en: None
ru: Нет

en: Default
ru: По умолчанию

en: Top
ru: Вверху

en: Views
ru: Представление

en: Bottom
ru: Снизу

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Middle
ru: По центру

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Fade
ru: Плавное появление

en: Display Options
ru: Настройки отображения

en: Advanced Options
ru: Дополнительные параметры

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: Zoom
ru: Масштабировать

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Numbers
ru: Число

en: Animation type
ru: Тип анимации

en: Layout Settings
ru: Настройки Макета

en: Dots
ru: Точки

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Featured Articles
ru: Избранные статьи
