Views Slideshow - Views Vanilla JavaScript Slideshow (VVJS) (1.0.23) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Slideshow
sk: Premietanie

en: None
sk: Žiadne

en: Default
sk: Predvolené

en: Top
sk: Navrch

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Middle
sk: Stredný

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Advanced Options
sk: Pokročilé nastavenia

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Featured Articles
sk: Vybrané články
