Views Slideshow - Views Vanilla JavaScript Slideshow (VVJS) (1.0.23) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Reset
sl: Ponastavi

en: None
sl: Brez

en: Default
sl: Privzeto

en: Top
sl: Na vrhu

en: Bottom
sl: Spodaj
