Views Slideshow - Views Vanilla JavaScript Slideshow (VVJS) (1.0.23) - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: Slideshow
tr: Slayt gösterisi

en: Reset
tr: Sıfırla

en: None
tr: Hiçbiri

en: Default
tr: Varsayılan

en: Top
tr: En üst

en: Views
tr: Görünümler

en: Bottom
tr: Alt

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Middle
tr: Orta

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Fade
tr: Açılma/kararma

en: Display Options
tr: Gösterim Seçenekleri

en: Advanced Options
tr: Gelişmiş Seçenekler

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Asc
tr: Artan

en: Featured Articles
tr: Öne Çıkan Makaleler
