Views Slideshow - Views Vanilla JavaScript Slideshow (VVJS) (1.0.24) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Slideshow
af: Skyfievertoning

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: Default
af: Verstek

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -
