Views Slideshow - Views Vanilla JavaScript Slideshow (VVJS) (1.0.24) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Reset
da: Gendan

en: None
da: Ingen

en: Default
da: Standard

en: Bottom
da: Bund

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Middle
da: Midt

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Display Options
da: Visningsindstillinger

en: Advanced Options
da: Avancerede indstillinger

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: of
da: af

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Asc
da: Stigende

en: Featured Articles
da: Fremhævede artikler
