Views Slideshow - Views Vanilla JavaScript Slideshow (VVJS) (1.0.24) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Slideshow
et: Slaidiseanss

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: Default
et: Vaikimisi

en: Top
et: Ülesse

en: Views
et: Vaated

en: Bottom
et: Alumine

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Advanced Options
et: Täpsemad valikud

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: of
et: /

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Asc
et: Kasvav

en: Featured Articles
et: Esiletõstetud artiklid
