Views Slideshow - Views Vanilla JavaScript Slideshow (VVJS) (1.0.24) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Slideshow
is: Skyggnusýning

en: Reset
is: Endursetja

en: None
is: Engin

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Top
is: Toppur

en: Views
is: Gagnasýn

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Apply
is: Virkja

en: of
is: af

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
