Views Slideshow - Views Vanilla JavaScript Slideshow (VVJS) (1.0.24) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Slideshow
lv: Slīdrāde

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Top
lv: Augša

en: Views
lv: Skati

en: Bottom
lv: Apakša

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Zoom
lv: Tālummaiņa

en: of
lv: no

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
