Views Slideshow - Views Vanilla JavaScript Slideshow (VVJS) (1.0.24) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Slideshow
ne: स्लाइडप्रदर्शन

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Top
ne: माथि

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ
