Views Slideshow - Views Vanilla JavaScript Slideshow (VVJS) (1.0.24) - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: Slideshow
pl: Pokaz slajdów

en: Reset
pl: Resetuj

en: None
pl: Brak

en: Default
pl: Domyślny

en: Top
pl: Góra strony

en: Views
pl: Widoki

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Middle
pl: Środek

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Fade
pl: Zanikanie

en: Display Options
pl: Ustawienia wyświetlania

en: Advanced Options
pl: Opcje zaawansowane

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Zoom
pl: Przybliżenie

en: of
pl: z

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Numbers
pl: Numery

en: Dots
pl: Kropki

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Featured Articles
pl: Powiązane artykuły
