Views Slideshow - Views Vanilla JavaScript Slideshow (VVJS) (1.0.24) - en to pt translation catalogue (25 entries)

en: Slideshow
pt: Apresentação de slides

en: Reset
pt: Redefinir

en: None
pt: Nenhum

en: Default
pt: Padrão

en: Top
pt: Superior

en: Bottom
pt: Inferior

en: Desc
pt: Decrescente

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Middle
pt: Meio

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: Fade
pt: Desvanecer

en: Display Options
pt: Opções de visualização

en: Advanced Options
pt: Opções Avançadas

en: Apply
pt: Aplicar

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Bottom Left
pt: Inferior esquerdo

en: Bottom Right
pt: Inferior direito

en: of
pt: de

en: Top Left
pt: Superior esquerdo

en: Top Right
pt: Superior direito

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: Asc
pt: Ascendente

en: Featured Articles
pt: Artigos em destaque
