Views Slideshow - Views Vanilla JavaScript Slideshow (VVJS) (1.0.24) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Slideshow
sv: Bildspel

en: Reset
sv: Återställ

en: None
sv: Ingen

en: Default
sv: Förvald

en: Top
sv: Överst

en: Views
sv: Vyer

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Fade
sv: Tona

en: Advanced Options
sv: Utökade alternativ

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: of
sv: av

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Numbers
sv: Nummer

en: Asc
sv: Stigande

en: Featured Articles
sv: Utvalda artiklar
