Views Slideshow - Views Vanilla JavaScript Slideshow (VVJS) (1.0.25) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Reset
ast: Reafitar

en: None
ast: Nengún

en: Default
ast: Predefiníu

en: Top
ast: Cimeru

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
