Views Slideshow - Views Vanilla JavaScript Slideshow (VVJS) (1.0.25) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Default
az: Susmaya görə

en: Views
az: Görünüşlər

en: Bottom
az: Aşağı

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: of
az: söndür

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Featured Articles
az: Seçilmiş Məqalələr
