Views Slideshow - Views Vanilla JavaScript Slideshow (VVJS) (1.0.25) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Slideshow
gl: Presentación

en: Reset
gl: Reiniciar

en: None
gl: Ningún

en: Default
gl: Predeterminado

en: Top
gl: Superior

en: Views
gl: Vistas

en: Bottom
gl: Botón

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Middle
gl: Medio

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: of
gl: de

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
