Views Slideshow - Views Vanilla JavaScript Slideshow (VVJS) (1.0.25) - en to hu translation catalogue (33 entries)

en: Slideshow
hu: Diavetítés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: None
hu: Nincs

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Top
hu: Teteje

en: Views
hu: Nézetek

en: Bottom
hu: Alja

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Middle
hu: Közép

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Fade
hu: Áttünés

en: Display Options
hu: Megjelenítési lehetőségek

en: Advanced Options
hu: Haladó beállítások

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Zoom
hu: Nagyítás

en: Bottom Left
hu: Lent balra

en: Bottom Right
hu: Lent jobbra

en: of
hu: /

en: Top Left
hu: Fent balra

en: Top Right
hu: Fent jobbra

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Numbers
hu: Számok

en: Transition Duration
hu: Átmenet időtartama:

en: Top Middle
hu: Fent középen

en: Bottom Middle
hu: Lent középen

en: Layout Settings
hu: Elrendezési beállítások

en: Dots
hu: Pontok

en: Asc
hu: Növ

en: Featured Articles
hu: Kiemelt cikkek
