Views Slideshow - Views Vanilla JavaScript Slideshow (VVJS) (1.0.25) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Slideshow
ta: வில்லைகாட்சி

en: Reset
ta: மீளமை

en: None
ta: இல்லை

en: Default
ta: இயல்பான

en: Top
ta: மேல்

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Bottom
ta: கீழ்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: Dots
ta: புள்ளிகள்
