Views Slideshow - Views Vanilla JavaScript Slideshow (VVJS) (1.0.25) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Slideshow
te: స్లైడ్ ప్రదర్శన

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Top
te: పైన

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -
