Views Slideshow - Views Vanilla JavaScript Slideshow (VVJS) (1.0.26) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Slideshow
th: สไลด์โชว์

en: None
th: ไม่มี

en: Views
th: ดู

en: Zoom
th: ขยายใหญ่

en: of
th: ของ
