Views Slideshow - Views Vanilla JavaScript Slideshow (VVJS) (1.0.26) - en to uk translation catalogue (24 entries)

en: Slideshow
uk: Слайд-шоу

en: None
uk: Немає

en: Top
uk: Зверху

en: Views
uk: Види

en: Bottom
uk: Знизу

en: ms
uk: мс

en: Middle
uk: Середина

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Fade
uk: Згасання

en: Full Width
uk: Максимальна ширина

en: Display Options
uk: Налаштування Вигляду

en: Advanced Options
uk: Додаткові параметри

en: Zoom
uk: Збільшення

en: Bottom Left
uk: Внизу ліворуч

en: Bottom Right
uk: Внизу справу

en: of
uk: з

en: Top Left
uk: Зверху зліва

en: Top Right
uk: Зверху справа

en: Numbers
uk: Числа

en: Layout Settings
uk: Параметри розкладки

en: Dots
uk: Цятки

en: Responsive Settings
uk: Адаптивні налаштування

en: Transition Type
uk: Тип переходу
