Views Slideshow - Views Vanilla JavaScript Slideshow (VVJS) (1.0.27) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Slideshow
ja: スライドショー

en: None
ja: なし

en: Top
ja: トップ

en: Views
ja: ビュー

en: Bottom
ja: ボトム

en: Middle
ja: 中

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Fade
ja: フェード

en: Advanced Options
ja: 詳細オプション

en: Zoom
ja: ズーム

en: of
ja: の
