Views Slideshow - Views Vanilla JavaScript Slideshow (VVJS) (1.0.27) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Advanced Options
my: အဆင့်မြင့်ရွေးချယ် ပြင်ဆင်ရန်

en: of
my: ၏
