Views Slideshow - Views Vanilla JavaScript Slideshow (VVJS) (1.0.28) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Slideshow
bo: བརྙན་སྟོན

en: None
bo: མེད།

en: Top
bo: འགོ

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Left
bo: གཡོན

en: Advanced Options
bo: མཐོ་རིམ་གདམ་ཚན

en: of
bo: གི
