Views Slideshow - Views Vanilla JavaScript Slideshow (VVJS) (1.0.28) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: None
el: Κανένα

en: Top
el: Κορυφή

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Fade
el: Εξασθένιση

en: Advanced Options
el: Επιλογές για προχωρημένους

en: of
el: από
