Views Vanilla JavaScript Slideshow (VVJS) (1.0.3) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Title
de: Titel

en: None
de: Keine

en: Top
de: Oben

en: Views
de: Ansichten

en: Bottom
de: Unten

en: Left
de: Links

en: Right
de: Rechts

en: Opacity
de: Deckkraft

en: Numbers
de: Ziffern

en: Dots
de: Punkte
