Views Vanilla JavaScript Slideshow (VVJS) (1.0.6) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: - All -
my: - အားလုံး -
