Views Vanilla JavaScript Slideshow (VVJS) (1.0.7) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Slideshow
uk: Слайд-шоу

en: None
uk: Немає

en: Top
uk: Зверху

en: Views
uk: Види

en: Bottom
uk: Знизу

en: Middle
uk: Середина

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Fade
uk: Згасання

en: Offset
uk: Зміщення

en: Zoom
uk: Збільшення

en: Bottom Left
uk: Внизу ліворуч

en: Bottom Right
uk: Внизу справу

en: Top Left
uk: Зверху зліва

en: Top Right
uk: Зверху справа

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Numbers
uk: Числа

en: Dots
uk: Цятки

en: Master
uk: Головне
