Views Tabs - Views Vanilla JavaScript Tabs (VVJT) (1.0.10) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: None
el: Κανένα

en: Top
el: Κορυφή

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά
