Views Tabs - Views Vanilla JavaScript Tabs (VVJT) (1.0.10) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: None
eu: Bat ere ez

en: Top
eu: Goian

en: Views
eu: Bistak

en: Bottom
eu: Behean

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina
