Views Tabs - Views Vanilla JavaScript Tabs (VVJT) (1.0.10) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: None
ja: なし

en: Top
ja: トップ

en: Views
ja: ビュー

en: Bottom
ja: ボトム

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Max Width
ja: 最大幅

en: Max Height
ja: 最大高さ

en: Zoom
ja: ズーム
