Views Tabs - Views Vanilla JavaScript Tabs (VVJT) (1.0.10) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: None
pl: Brak

en: Top
pl: Góra strony

en: Views
pl: Widoki

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Max Width
pl: Maks. szerokość

en: Max Height
pl: Maks. wysokość

en: Zoom
pl: Przybliżenie

en: Opacity
pl: Przeźroczystość
